Technologie výroby

Možnost volby materiálu, rozměrů a druhu povrchové úpravy dává vzniknout nekonečnému množství variant, čímž můžeme uspokojit široké spektrum zákazníků.

Strojovna

Neustále sledujeme nejnovější trendy a vývoj ve výrobních technologiích, které následně implementujeme do naší výroby, což nám umožňuje vynikat ve variabilitě výrobků a pořád udržovat jejich vysokou kvalitu. Mezi stroje, se kterými pracujeme při tvarovém opracování materiálu, patří CNC formátovací pila Biesse, automatická lisovací linka, CNC olepovačka hran Biesse, 5osá CNC fréza Biesse, CNC fréza s olepováním hran Biesse EDGE, CNC vrtačka Biesse Skipper, malé konvenční stroje a širokopásová bruska Viet.

Podle druhu produktu dochází v počáteční fázi pomocí CNC formátovací pily k čistému a přesnému řezání výrobního materiálu na potřebné dílce. Následně se podle specifik daného materiálu přistupuje k olepování hran, případně se zalisovává dle přesně nadefinovaných hodnot dýha nebo fólie na automatické lisovací lince. Takto upravený materiál posléze podstupuje pokročilé 3D frézování na 5osé CNC fréze a díky CNC fréze EDGE jsou pak olepovány hrany tvarově složitých a specifických dílců. 

Ačkoliv využíváme nejmodernější technologii i ta má pořád své limity, a proto pro detailní úpravy využíváme manuální práci ve spojitosti s malými konvenčními stroji, jako jsou například formátovací pily, stolní frézy a mnoho dalších. Lidský faktor potom hraje také důležitou roli při koncové kontrole kvality, kde dochází k ručnímu broušení, které doplňuje činnost širokopásové brusky.

Krátké VIDEO
o naší společnosti